אודות

 יגאל קורן מאמן אישי להצלחה ויועץ עסקי בכיר

שמי יגאל קורן , יזם, יצרן ובעל מפעל טכסטיל בעברי הלא רחוק.
מומחה בתעשייה וניהול, תואר אקדמי, כ- יועץ עסקי ויועץ לניהול בכיר.
 מאמן אישי, מאמן עסקי, מאחורי אלפי שעות אימון.

היום אני פועל כיועץ עסקי, עוסק במתן שרותי ייעוץ עסקי וייעוץ עסקי במצבי משבר , בתכנון, קביעת מדניות וליווי פעילויות עסקיות, בתעשייה בתחום העסקי ו ליווי אישי למנהלים.  אני מציע ניסיון ניהולי בכיר רחב ומעמיק. ניסיון רחב בהליכי ייצור, לוגיסטיקה, ייעוץ שיווקי, ניהול משאבי אנוש וכוח אדם.

כאחד הראשונים שהקים מפעל באזור מגורי העובדים על כל מחלקותיו, אני יודע להציע  פתרונות קוגניטיביות ללקויות ובעיות המתעוררות בתהליך היצור.

פיתחתי את שיטת "ההצלחה המודולארית" לעסקים, המאפשרת להפוך ארגונים, למצליחים ורווחיים בעזרת כמה צעדים פשוטים. להעלות את תפוקת  ההון האנושי בעשרות אחוזים ובשיתוף להוביל את משאבי הארגון לכדי סינרגיה הוליסטית איכותית ויעילה.                                                                                     מניסיוני, כאחד שמבין, ניהול, הדריך וטיפל בשרשרת הייצור על מגוון תחנותיה, על נקודות התורפה והאילוצים שלה,  אני מציע אימון אישי שמשמעותו, פתרון מן השטח והניסיון המעשי.

מומחיות נוספת אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתיק האימון האישי שלי היא ייעוץ לכלכלת המשפחה, רבים מהעסקים הקטנים והבינוניים הם עסקים משפחתיים, להם מוצע יעוץ ואימון בגישת מיקרו ובגישה עסקית לכל דבר ועניין.
ניסיון מעשי  אינו  מנותק  מפילוסופיית  ניהול. 

  W.W. כמאמין וחסיד בניהול של המנהיגות העסקית והמעצבת, זו המשתפת יועץ לנועץ, מנהל לכפיף, מתאמן למאמן, אנשים לאנשים, חשוב לי מאוד.

עקרונות האמונה הניהולית שלי מתבססים על: מתיחת גבולות העשייה, בבחינת "עשה יותר ממה שאתה חושב שאתה מסוגל, מתח את שרירי הרצון והאמון ביכולתך למען קידום המטרה ותוצאותיה". 
השקע בתפוקות של עצמך ופחות בוויתור לעצמך תעל את ההכרה שלך בתכונותיך האישיות למעשה של פתרון בעיות. 

האימון הוא תהליך בו מוצבת מראה משקפת. לשקף, לבחון, לחקור בשיתוף, ביחד למען הצפת חסמים  והתרתם. תהליך שסופו יאופיין בתוצאות מקדמות למטרה, ערכים וחזון.

כאיש של אנשים אני מאמץ את האמונה השואפת לשיתוף, בתיעול הידע והמידע  יתגייסו אנשים למשימה, יטו כתף בדרך לפיתרון בעיה, אני מציע לך תהליך של שותפות, של חקירה וחתירה לפתרונות בהליכי היצור, בהצעת נקודות מבט אחרות לטיפול בבעיה, בייעול תהליכים בשרשרת הייצור, מנקודת ראיה מעמיקה והצעת פתרונות למצבי אילוץ  בתהליך. 
   
רבי נחמן מברסלב, אומר
האם יש משהו שאתה משתוקק לו, או משהו שהיית רוצה מאוד שיקרה? התמקד בו, בכל יכולת הריכוז שלך, דמיין לך אותו בפרטי פרטים, אם רצונך איתך דיו, וריכוזך עז דיו, תוכל לממש את משאלותיך.

אם אתם באמת מעוניינים ב- אימון אישי להצלחה בחיים אז חייגו אלי וקבלו פגישת ייעוץ ראשונית ללא חיוב.

הטלפון הישיר שלי: 03-5173171

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה