יום שישי, 4 בספטמבר 2015

למה צריך אימון אישי?אתם מכירים את התחושה של חוסר אונים? פתאום קורה משהוא ואתם בתחושה שזהו זה, אין מה לעשות, אין עם מי לדבר, כלום לא יעזור, אני מאבד שליטה ולא מצליח למצוא מוצא.דמיינו לעצמכם שאתם מתרווחים על המושב במטוס בדרך ארצה פתאום עולה באפכם מין ריח כזה של שרוף, אתם מציצים דרך החלון ורואים  מנוע אחד עולה בלהבות, מה עושים? האם לא מתעוררת בליבכם תחושה של חוסר אונים?

באותה סיטואציה בדיוק, מבין הטייס שמשהו אינו כשורה, מציץ החוצה ורואה כי אחד המנועים עולה באש.. וראשו באופן אוטומטי מחשב את כל האפשרויות העומדות לרשותו במצב כזה.אימון אישי להצלחה

 אם כן מה ההבדל ביינכם לבין הטייסים?   הטייסים, כמו מאמן אישי, מאומנים כיצד להיחלץ ממצבי חרום כאלו, יודעים מה לעשות, איך לנהוג, איך להנחית את המטוס בשלום וכמובן איך להרגיע את כל הנוסעים שביטחונם מופקד כרגע בידיהם. הרי מאמנים אותם לשם כך ומתרגלים אותם כל פעם מחדש. (זה התנאי לחידוש רישיון הטיס שלהם)

עכשיו חברים בואו נשאל את עצמנו כמה שאלות חשובות בקשר לעסק, לבית, למצבינו הכלכלי, לכסף, לבריאותינו ועוד.........
  • האם יש לי אמצעים לראות את מצבי בזמן אמת בכל רגע נתון?
  • מהן המטרות שלי, הכיוון והזמן להשגתם.
  • יש מטרות? הן ברורות? ניתנות לביצוע ומדויקות דיים?
  • האם אני יודע כיצד לצפות את פני העתיד?
  • האם יש לי מאמן אישי, שעוזר לי לחשוב ולתרגל מצבי חרום?
  • האם יש לי מאמן שמניע אותי לפעולה?  להשקיע, לקנות, למצוא משקיעים, לפעול נכון כלכלית.
 

אימון אישי יסייע לך וילמד אותך כיצד לנהוג נכון בכל זמן נתון, יכוון אותך לניהול כלכלי נכון ויעניק לך את הכלים להתמודד עם משברים.

כאשר חוסר הוודאות גדל הנטייה הטבעית של האדם היא קיפאון - יותר תהיות ומחשבות ופחות מעשים, כי אין ברשותו את הידע או הניסיון לנהוג אחרת, לצמוח נכון, אין לו מאמן אישי והוא בהחלט זקוק למאמן כדי שינחה אותו מניסיונו איך לצאת מהמצב אליו נקלע וכדי לסגל לעצמו ו/או לעסק שלו ולכל מצב אחר בחיים צורת התנהלות שתימנע ממנו להיכנס לצרות שקשה לצאת מהן אחר כך. מאמן אישי יסייע לך וילמד אותך כיצד לנהוג נכון בכל זמן נתון, לעשות עסקים טובים, לקנות, להשקיע, למצוא משקיעים, לפעול נכון כלכלית.

ברצונכם לשנות גישה וללמוד איך להניע את עצמכם לפעולה ולשינוי? צרו קשר, אימון אישי יכול בהחלט לסלול לכם דרך לחיים טובים ומוצלחים יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה